Please enter banners and links.

Nasze początki

Zaczęliśmy jako entuzjaści podróżowania. Azja południowo- wschodnia zawsze nas pasjonowała, dlatego staraliśmy się wykorzystać naszą pasje i  przekształcić ja w styl życia. Spotykaliśmy wiele rodaków mieszkających w Azji, mających hotele lub restauracje. Spotkaliśmy też duża liczbę  lokalnych osób, które już obsługiwały turystów z Polski, mając o nich zawsze dobra opinie. Postanowiliśmy więc zbudować zespół i ułożyć ofertę promując  usługi turystyczne. Po stworzeniu zespołu złożyliśmy ofertę, która była początkiem tej platformy. Platforma została ukończona i wdrożona w 2019 roku.
Nasze doświadczenie.
Nasi partnerzy to hotele, przewodnicy oraz przewoźnicy. Wszystkich łączy chęć pokazania miejsc w których już byliśmy i znamy. Bardzo wielu z nas promowało się na swój sposób. Postanowiliśmy więc połączyć siły.  Promujemy więc lokalne usługi, nie pobierając żadnych opłat. Mamy nawiązane kontakty z hotelami z których promocji  się utrzymujemy.
Nasze plany.
Jesteśmy bardzo zaangażowani w ten projekt, który będziemy starli się poszerzać o nowe usługi, miejsca. Rozumiemy powstająca potrzebę podróżowania samodzielnego ale też z polecenia. Będziemy też starali się  skupić  na informacyjnej części naszego biznesu udzielając poleceń na portalu ale bardziej na połączonych z portalem mediach społecznościowych.

Z czego się utrzymujemy?

Nie pobieramy żadnych opłat od operatorów wycieczek. Utrzymujemy się z promocji hoteli oraz przewoźników, którzy zamiast wydawania pieniędzy na promocje korzystając z naszej platformy i pomagają nam w sfinansowaniu tego projektu. W przyszłości będziemy starali ułatwić formie płatności i finansować się zupełnie z rozliczeń, zapewniając bardzo duży wybór usług, w najniższych cenach i bardzo lojalnym zespołem lokalnych parterów.