3 Gwiazdki- Blue Lime Hotel

Please enter banners and links.

Please enter banners and links.

KOD: PHC-154

Kliknij w Opis Hotelu oraz Regulamin aby dowiedzieć się:

* Rodzajach pokoi.
* Zasady zatwierdzania zleceń
* Szczegółami rezerwacji.

Przed zakupem wyślij wiadomość mailem lub komunikatorem podanym na stronie głównej.

Proces zakupu usługi.

*Podaj nam date
*Podaj rodzaj oraz ilość pokoi
Kalkulacje oraz instrukcje płatności wysyłamy mailem. Przyjmujemy płatności PayPal.

Please enter banners and links.

Street 19z, Behind National Musuem, Daun Penh, Phnom Penh, Kambodża

2 baseny, transfer lotniskowy, pokoje dla niepalących, restauracja, obsługa pokoju, bar, Fantastyczne śniadanie

Pokój Dwuosobowy typu Standard 50 USd

Pokój Dwuosobowy typu Superior 55 USD

Powierzchnia pokoju 22 m²

1 bardzo duże łóżko podwójne
Te duże pokoje są w pełni klimatyzowane i wyposażone w ręcznie robione meble, nowoczesne udogodnienia, telewizor z dostępem do kanałów kablowych, małą lodówkę oraz sejf. W każdym z nich mieści się także łazienka.

Pokój Dwuosobowy typu Deluxe 70 USD

Powierzchnia pokoju 30 m²

1 bardzo duże łóżko podwójne
Te pokoje dwuosobowe wyposażone są w rozkładaną sofę i duże podwójne łóżko. Dysponują one prywatnym ogrodem, a ich wyposażenie obejmuje także klimatyzację i ręcznie robione meble. Do dyspozycji Gości jest ponadto telewizor z dostępem do kanałów kablowych, mała lodówka, sejf oraz łazienka.

Pokój dwuosobowy z prywatnym basenem 86 USD

Powierzchnia pokoju 30 m²

1 bardzo duże łóżko podwójne
Ten duży pokój dwuosobowy wyposażony jest w rozkładaną sofę i duże podwójne łóżko. Dysponuje on prywatnym basenem i ogrodem, a jego wyposażenie obejmuje także ręcznie robione meble. Do dyspozycji Gości jest ponadto telewizor z dostępem do kanałów kablowych, mała lodówka, sejf oraz łazienka.

Pokój Trzyosobowy 86 USD

Powierzchnia pokoju 24 m²

1 łóżko pojedyncze i 1 bardzo duże łóżko podwójne
Są to przestronne i klimatyzowane pokoje z widokiem na basen. Ich wyposażenie obejmuje ręcznie robione meble, nowoczesne udogodnienia, telewizor z dostępem do kanałów kablowych, małą lodówkę oraz sejf. W każdym pokoju mieści się ponadto łazienka.

Please enter banners and links.

REZERWACJA.

Nie pobieramy żadnych opłat otrzymujemy jedynie % od booki.com za promocje ich serwisu i hotelu.Osoby dokonujące rezerwacji z parodniowym wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo i gwarantowany komfort. Skontaktuj się znamy mailem 2-6 miesięcy wcześniej. altmantravel@gmail.com lub whatsapp+

Rozpatrujemy również rezerwacje błyskawiczne.W takim przypadku podajemy linka do booking.com w którym można sprawdzić dostępność pokoi oraz aktualną cenę.

PRZEDPŁATA.

Przy rezerwacji konieczna jest 40 % przedpłata PayPal a pozostała część 60% jest wymaga przy do 30 Wiąże się to z faktem częstego niestawiania się uczestników na umówioną spotkanie za co nie możemy odpowiadać finansowo. Dlatego zlecenia bez przedpłaty są nierealizowane. Przedpłata nie jest zwracana w przypadku rezygnacji krótszej niż 30 dni. Jest ona od razu przekazywana hotelom i zwrot jej możliwy jest zgodnie z regulaminem i zasadami hotelu. W przypadku oficjalnego anulowania przez nas zlecenia, zwracamy całą przedpłatę.

CENA

Przy dokonywaniu rezerwacji koniecznie wpisz:

1)Nazwę hotelu, podany KOD hotelu 2) daty check in i check out. 3) liczbę i rodzaj pokoi. Po dokonaniu kalkulacji wyślemy ja Państwu z instrukcją zapłaty. Gwarantujemy że będzie ona bardzo konkurencyjna i wyrównana z innymi najniższymi

About This Site

This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits. This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.

Follow Us