4 Gwiazdki PAVILION Hotel

Please enter banners and links.

Please enter banners and links.

KOD: PHS-155

Kliknij w Opis Hotelu oraz Regulamin aby dowiedzieć się:

* Rodzajach pokoi.
* Zasady zatwierdzania zleceń
* Szczegółami rezerwacji.

Przed zakupem wyślij wiadomość mailem lub komunikatorem podanym na stronie głównej.

Proces zakupu usługi.

*Podaj nam date
*Podaj rodzaj oraz ilość pokoi
Kalkulacje oraz instrukcje płatności wysyłamy mailem. Przyjmujemy płatności PayPal.

Please enter banners and links.

St 19, No. 227, Daun Penh, Phnom Penh, Kambodża

2 baseny, bezpłatne WiFi, centrum fitness,pokoje dla niepalących, bar.

Pokój Dwuosobowy typu Superior od

78 USD

Powierzchnia pokoju 20 m²

Ten klimatyzowany pokój dwuosobowy oferuje stację dokującą do iPoda oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Do dyspozycji Gości jest też minibar oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Pokój obejmuje też łazienkę z suszarką do włosów oraz prysznicem z ciepłą i zimną wodą.

Pokój Dwuosobowy typu Deluxe 115 USD

Powierzchnia pokoju 28 m²

Ten pokój oferuje klimatyzację lub wentylator. Pokój dysponuje balkonem z widokiem na basen. Jest on wyposażony w stację dokującą do iPoda oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Do dyspozycji Gości jest też minibar oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Pokój obejmuje też łazienkę z suszarką do włosów oraz prysznicem z ciepłą i zimną wodą.

Pokój Dwuosobowy 90 USD

Powierzchnia pokoju 20 m²

This room offers air conditioning and a fan option. It comes with an iPod dock and a flat-screen TV with cable channels. Tea/coffee making facilities and a minibar are provided. Guests have access to a computer. The private bathroom includes hot and cold shower facilities. Rooms are fitted with a king-size bed.

Apartament typu Suite 105 USD

Powierzchnia pokoju 55 m²

Ten przestronny i klimatyzowany apartament typu suite obejmuje 2 pokoje przylegające, oddzielone grubą zasłoną lub drzwiami. Apartament oferuje też łazienkę z suszarką do włosów, szlafrokami oraz prysznicem z ciepłą i zimną wodą. Do dyspozycji Gości jest też sofa oraz zestaw kina domowego ze stacją dokującą do iPoda.

Studio 125 USD

Powierzchnia pokoju 45 m²

To klimatyzowane studio oferuje klimatyzację lub wentylator. Jest ono wyposażony w sofę, stację dokującą do iPoda oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Do dyspozycji Gości jest też minibar oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Studio obejmuje też łazienkę z suszarką do włosów, szlafrokami oraz prysznicem z ciepłą i zimną wodą.

Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi 85 USD

Powierzchnia pokoju 20 m²

Ten pokój oferuje klimatyzację lub wentylator. Jest on wyposażony w stację dokującą do iPoda oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Do dyspozycji Gości jest też minibar oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W pokoju znajdują się 2 łóżka pojedyncze. Obejmuje on też łazienkę z suszarką do włosów oraz prysznicem z ciepłą i zimną wodą.

Pokój z prywatnym basenem 130 USD

Powierzchnia pokoju 24 m²

Ten klimatyzowany pokój jest wyposażony w wentylator, sofę, stację dokującą do iPoda, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, minibar oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W pokoju znajduje się również łazienka z suszarką do włosów oraz prysznicem z ciepłą i zimną wodą.

Please enter banners and links.

REZERWACJA.

Nie pobieramy żadnych opłat otrzymujemy jedynie % od booki.com za promocje ich serwisu i hotelu.Osoby dokonujące rezerwacji z parodniowym wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo i gwarantowany komfort. Skontaktuj się znamy mailem 2-6 miesięcy wcześniej. altmantravel@gmail.com lub whatsapp+

Rozpatrujemy również rezerwacje błyskawiczne.W takim przypadku podajemy linka do booking.com w którym można sprawdzić dostępność pokoi oraz aktualną cenę.

PRZEDPŁATA.

Przy rezerwacji konieczna jest 40 % przedpłata PayPal a pozostała część 60% jest wymaga przy do 30 Wiąże się to z faktem częstego niestawiania się uczestników na umówioną spotkanie za co nie możemy odpowiadać finansowo. Dlatego zlecenia bez przedpłaty są nierealizowane. Przedpłata nie jest zwracana w przypadku rezygnacji krótszej niż 30 dni. Jest ona od razu przekazywana hotelom i zwrot jej możliwy jest zgodnie z regulaminem i zasadami hotelu. W przypadku oficjalnego anulowania przez nas zlecenia, zwracamy całą przedpłatę.

CENA

Przy dokonywaniu rezerwacji koniecznie wpisz:

1)Nazwę hotelu, podany KOD hotelu 2) daty check in i check out. 3) liczbę i rodzaj pokoi. Po dokonaniu kalkulacji wyślemy ja Państwu z instrukcją zapłaty. Gwarantujemy że będzie ona bardzo konkurencyjna i wyrównana z innymi najniższymi

About This Site

This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits. This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.

Follow Us