Ankor Wat. Klasycznie -1dzień wycieczka

1 Day

Please enter banners and links.

Please enter banners and links.

KOD SDA-01

Kliknij powyżej

Zapoznaj się z Trasą i Opisem  wycieczki. Co zawarte jest w cenie?. Zapoznaj się z zasadami  zleceń oraz szczegółami przyjmowania Państwa rezerwacji. Wszystkie  te informacje  znajdziesz w zakładkach powyżej. Osoby składające zamówienia z rozsądnym  wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo

Proces zakupu usługi

Wybierz dzień  w  zakładce  kalendarza obok  i kliknij. Następnie wpisz ilość osób w grupie (minimum 2 osoby) Cena zależy od liczby osób w grupie. Po otrzymaniu kalkulacji  kliknij funkcje „Book now”. Ostatnia strona zawiera formularz do płatności PayPal. Gdybyś miał wątpliwości na temat płatności to więcej informacji znajdziesz powyżej w zakładce Regulamin Zleceń

Skontaktuj się z nami

Przed zamówieniem możesz wysłać wiadomość emailem lub Whatsapp albo każdym innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu. Informacje jak skontaktować się z nami znajdziesz na stronie główniej w zakładce skontaktuj się z nami lub w stopce strony.

Please enter banners and links.

REZERWACJA
Osoby dokonujące rezewacji z parotygodniowym wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo i gwarantowany komfort spotkania. Rozpatrujemy również rezerwacje w bardzo krótkich terminach 78-24 godzin przed spotkaniem.
Przy rezerwacji szybkich w krótkich terminach skontaktuj się z nami mailem  lub Whatsapp albo innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu.Prosimy o podanie KOD-u usługi której dotyczy Państwa zamówienie.
PRZEDPŁATA.
Przy rezerwacji konieczne jest jest dokonanie 40 % przedpłaty PayPal, pozostała część 60% zapłaty wymagana jest przy spotkaniu w hotelu. Wiąże się to z faktem częstego niestawiania się uczestników na umówioną spotkanie, za co nie możemy odpowiadać finansowo. Dlatego zlecenia bez przedpłaty są nierealizowane.
Przedpłata nie jest zwracana w przypadku nie udanego spotkania klienta w umówionym miejscu i umówionym dniu i godzinie lub rezygnacji z wycieczki. W sytuacji oficjalnego anulowania przez nas zlecenia, zwracamy całą przedpłatę.
CENA
Przy dokonywaniu rezerwacji koniecznie wpisz aktualną liczbę uczestników. Cena dotyczy jednej osoby. Minimalne zlecenie 2 osoby w grupie. Zniżka grupowa udzielana jest przy 3 i więcej dorosłych osobach w grupie. Dzieci poniżej 13 lat są traktowane ulgowo, jednak zmuszeni jesteśmy dodać koszty transportu oraz ewentualnych biletów wstępu
Wszystkie dodatkowe usługi z oddzielnym kodem usługi są płatne oddzielnie. Z każdą usługą wystawiamy KUPONY rabatowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie regulamin znajdującej się w Menu.

<p> Jest to największy najwiekszy kompleks swiatynny na świecie,</p><p>1) Rozpoczynamy naszą wycieczkę w południowej bramie Angkor Thom. Bylo to ostatnie miasto imperium Khmerów o powierzchni 3 kilomeetrow otoczona dużą fosą i stromą obudową</p><p></p><p>2) Następna podróż, kontynuujemy do swiatyni Bayon, slynnej z 4 twarzy po 4 stronach wież, którzy reprezentują 4 szlachetne umysły Buddy wyrazony w głębokim uśmiechu serca.</p><p></p><p>3) Zobaczymy Angkor Thom, ktora slynie z gigantycznymi drzew rosnącymi na dachu i ogrodzeniach.</p><p></p><p>4) W końcu docieramy do świątyni Ta Prohm na małej obwodnicy, z mnóstwem gigantycznych korzeni drzew nad świątynią. To miejsce, w którym Angelika Jolie nakręciła film „Tom Raider”</p><p>Wracamy do hotelu</p>

WLICZONE W CENĘ

  • Transport.
  • Przewodnik angielsko języczny.
  • Woda butelkowana.

NIE WLICZONE W CENĘ

  • Bilety wstępu.
  • Lunch w przerwie nie wliczony.
From $ 25
/ LICZBA DOROSŁYCH OSÓB W GRUPIE
From $ 5
/ LICZBA DZIECI DO 13 LAT
From $ 65
/ PRZEWODNIK Z LICENCJĄ -WSTAW 1 LUB JEGO BRAK ZOSTAW 0
Number of Travelers Total Cost
2 Adults USD 100
3 Adults USD 90
5 Adults USD 85
7 Adults USD 80
9 Adults USD 75
11 Adults USD 70

About This Site

This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits. This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.

Follow Us