Pływające wioski na Jęziorze Tolesap

1 Day

Please enter banners and links.

Please enter banners and links.

KOD SDT-02

Kliknij powyżej

Zapoznaj się z Trasą i Opisem wycieczki. Co zawarte jest w cenie? Z zasadami zleceń oraz szczegółami przyjmowania Państwa rezerwacji. Wszystkie istotne informacje znajdują się w zakładkach powyżej. Osoby składające zamówienia z rozsądnym wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo

Proces zakupu usługi

Wybierz dzień w zakładce kalendarza obok i kliknij. Następnie wpisz ilość osób w grupie (minimum 2 osoby) Cena zależy od liczby osób w grupie. Po otrzymaniu kalkulacji kliknij funkcje „Book now”. Ostatnia strona zawiera formularz do płatności PayPal. Gdybyś miał wątpliwości na temat płatności to więcej informacji znajdziesz powyżej w zakładce Regulamin Zleceń

Skontaktuj się z nami

Przed zamówieniem możesz wysłać wiadomość emailem lub Whatsapp albo  każdym innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu. Informacje jak skontaktować się z nami znajdziesz na stronie główniej w zakładce skontaktuj się z nami lub w stopce strony.

Please enter banners and links.

REZERWACJA
Osoby dokonujące rezewacji z parotygodniowym wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo i gwarantowany komfort spotkania. Rozpatrujemy również rezerwacje w bardzo krótkich terminach 78-24 godzin przed spotkaniem.
Przy rezerwacji szybkich w krótkich terminach skontaktuj się z nami mailem lub Whatsapp albo innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu.Prosimy o podanie KOD-u usługi której dotyczy Państwa zamówienie.
PRZEDPŁATA.
Przy rezerwacji konieczne jest jest dokonanie 40 % przedpłaty PayPal, pozostała część 60% zapłaty wymagana jest przy spotkaniu w hotelu. Wiąże się to z faktem częstego niestawiania się uczestników na umówioną spotkanie, za co nie możemy odpowiadać finansowo. Dlatego zlecenia bez przedpłaty są nierealizowane.
Przedpłata nie jest zwracana w przypadku nie udanego spotkania klienta w umówionym miejscu i umówionym dniu i godzinie lub rezygnacji z wycieczki. W sytuacji oficjalnego anulowania przez nas zlecenia, zwracamy całą przedpłatę.
CENA
Przy dokonywaniu rezerwacji koniecznie wpisz aktualną liczbę uczestników. Cena dotyczy jednej osoby. Minimalne zlecenie 2 osoby w grupie. Zniżka grupowa udzielana jest przy 3 i więcej dorosłych osobach w grupie. Dzieci poniżej 13 lat są traktowane ulgowo, jednak zmuszeni jesteśmy dodać koszty transportu oraz ewentualnych biletów wstępu
Wszystkie dodatkowe usługi z oddzielnym kodem usługi są płatne oddzielnie. Z każdą usługą wystawiamy KUPONY rabatowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie regulamin znajdującej się w Menu.

Day 1 :

<p>Pływające wioski. Jęzioro Tolesap </p><p></p><p>1) 8.30. Wczesnym rankiem spotkanie z przewodnikiem w lobby. Następnie udamy się na wędrówkę nad jezioro Tonle Sap do wioski Kampong Pluk. </p><p></p><p>Atrakcją wioski jest to, że pływa ona i znajduje się na jeziorze. Tole Sap jest sercem Kambodży do łowienia ryb przez, </p><p></p><p>a Kampong Pluk jest druga co do wielkości pływająca wodną wioską na świecie. Odpoczniemy na łodzi płynąc wzdłuż drzew mangrowych, farmy rybnej i pułapek na krokodyle.</p><p></p><p>13. 00. Lunch</p><p></p><p>2) 14.00. W drodze powrotnej zatrzymujemy się na lokalnym targu Phsa Leur, </p><p></p><p>Old Market i Artisan do Angkor, które słynie z tradycyjnych wyrobów rzemieślniczych. </p><p>Wyroby takie jak rzeźby w kamieniu, w drewnie, złocone i obróbka jedwabiu. </p><p></p><p>Powrót do hotelu.</p>

WLICZONE W CENĘ

  • Transport.
  • Przewodnik angielsko języcznik.
  • Woda butelkowana.

NIE WLICZONE W CENĘ

  • Bilety wstępu.
  • Lunch w przerwie nie wliczony.
From $ 25
/ LICZBA DOROSŁYCH OSÓB W GRUPIE
From $ 5
/ LICZBA DZIECI DO 13 LAT
From $ 65
/ PRZEWODNIK Z LICENCJĄ -WSTAW 1 LUB JEGO BRAK ZOSTAW 0

About This Site

This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits. This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.

Follow Us