Kampot Kamodżańska Prowincja

1 Day

Please enter banners and links.

Please enter banners and links.

KOD: KDP-016

Kliknij powyżej

Zapoznaj się z Trasą i Opisem  wycieczki. Co zawarte jest w cenie? Z zasadami  zleceń oraz szczegółami przyjmowania Państwa rezerwacji. Wszystkie  istotne informacje znajdują się  w zakładkach powyżej. Osoby składające zamówienia z rozsądnym  wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo

Proces zakupu usługi

Wybierz dzień  w  zakładce  kalendarza obok  i kliknij. Następnie wpisz ilość osób w grupie (minimum 2 osoby) Cena zależy od liczby osób w grupie. Po otrzymaniu kalkulacji  kliknij funkcje „Book now”. Ostatnia strona zawiera formularz do płatności PayPal. Gdybyś miał wątpliwości na temat płatności to więcej informacji znajdziesz powyżej w zakładce Regulamin Zleceń

Skontaktuj się z nami

Przed zamówieniem możesz wysłać wiadomość emailem lub Whatsapp albo każdym innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu. Informacje jak skontaktować się z nami znajdziesz na stronie główniej w zakładce skontaktuj się z nami lub w stopce strony.

https://www.takemetour.com/trip/cambodian-countryside-tour-in-kampot

Please enter banners and links.

REZERWACJA
Osoby dokonujące rezewacji z parotygodniowym wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo i gwarantowany komfort spotkania. Rozpatrujemy również rezerwacje w bardzo krótkich terminach 78-24 godzin przed spotkaniem.
Przy rezerwacji szybkich w krótkich terminach skontaktuj się z nami mailem lub Whatsapp albo innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu.Prosimy o podanie KOD-u usługi której dotyczy Państwa zamówienie.
PRZEDPŁATA.
Przy rezerwacji konieczne jest jest dokonanie 40 % przedpłaty PayPal, pozostała część 60% zapłaty wymagana jest przy spotkaniu w hotelu. Wiąże się to z faktem częstego niestawiania się uczestników na umówioną spotkanie, za co nie możemy odpowiadać finansowo. Dlatego zlecenia bez przedpłaty są nierealizowane.
Przedpłata nie jest zwracana w przypadku nie udanego spotkania klienta w umówionym miejscu i umówionym dniu i godzinie lub rezygnacji z wycieczki. W sytuacji oficjalnego anulowania przez nas zlecenia, zwracamy całą przedpłatę.
CENA
Przy dokonywaniu rezerwacji koniecznie wpisz aktualną liczbę uczestników. Cena dotyczy jednej osoby. Minimalne zlecenie 2 osoby w grupie. Zniżka grupowa udzielana jest przy 3 i więcej dorosłych osobach w grupie. Dzieci poniżej 13 lat są traktowane ulgowo, jednak zmuszeni jesteśmy dodać koszty transportu oraz ewentualnych biletów wstępu
Wszystkie dodatkowe usługi z oddzielnym kodem usługi są płatne oddzielnie. Z każdą usługą wystawiamy KUPONY rabatowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie regulamin znajdującej się w Menu.

Day 1 :

<p>Poczuj radość z powolnego życia na wsi w Kambodży właśnie tutaj, w Kampot. </p><p></p><p>Miasto otaczają piękne krajobrazy, tradycyjne wioski khmerskie i sezonowe pola ryżowe. </p><p></p><p>Wejdź w interakcję z mieszkańcami i zapoznaj się z ich życiem, dowiedz się o różnych lokalnych firmach, takich jak hodowla Papryki Kampot i produkcja cukru palmowego.</p><p></p><p></p><p>Trasa 08: 00 Spotkaj się w hotelowym lobby (w okolicy Kampot) </p><p></p><p></p><p>08: 15- Zjedź na przejażdżkę tuk tukiem na wieś, podczas której możesz cieszyć się świeżą poranną atmosferą, zatrzymać się na polach ryżowych i wejść w interakcję z mieszkańcami </p><p></p><p></p><p>09: 15- Odwiedź tradycyjny sklep z organicznym cukrem palmowym i akcesoriami prowadzonymi przez lokalną rodzinę11: 00 Odkryj, dlaczego Kampot Pepper jest uwielbiany na całym świecie i tajemnice jego wyjątkowego smaku na plantacji pieprzu.</p><p></p><p></p><p>12: 00Lunch (brak w zestawie) Uwaga: Na początku wycieczki przewodnik zapyta, czy chcesz, abyśmy zorganizowali lokalny lunch</p><p></p><p></p><p>13: 00 Wróć do hotelu. Po drodze zatrzymamy się przy lokalnej pagodzie</p>

WLICZONE W CENĘ

  • Transport
  • Przewodnik
From $ 42
/ LICZBA DOROSŁYCH OSÓB W GRUPIE

About This Site

This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits. This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.

Follow Us