Kampot Samo Życie (rano)

1 Day

Please enter banners and links.

Please enter banners and links.

KOD: KDS-018

Kliknij powyżej

Zapoznaj się z Trasą i Opisem wycieczki. Co zawarte jest w cenie? Z zasadami zleceń oraz szczegółami przyjmowania Państwa rezerwacji. Wszystkie istotne informacje znajdują się w zakładkach powyżej. Osoby składające zamówienia z rozsądnym wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo

Proces zakupu usługi

Wybierz dzień w zakładce kalendarza obok i kliknij. Następnie wpisz ilość osób w grupie (minimum 2 osoby) Cena zależy od liczby osób w grupie. Po otrzymaniu kalkulacji kliknij funkcje „Book now”. Ostatnia strona zawiera formularz do płatności PayPal. Gdybyś miał wątpliwości na temat płatności to więcej informacji znajdziesz powyżej w zakładce Regulamin Zleceń

Skontaktuj się z nami

Przed zamówieniem możesz wysłać wiadomość emailem lub Whatsapp albo  każdym innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu. Informacje jak skontaktować się z nami znajdziesz na stronie główniej w zakładce skontaktuj się z nami lub w stopce strony.

https://www.takemetour.com/trip/kampot-highlights-tour-morning

Please enter banners and links.

REZERWACJA
Osoby dokonujące rezewacji z parotygodniowym wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo i gwarantowany komfort spotkania. Rozpatrujemy również rezerwacje w bardzo krótkich terminach 78-24 godzin przed spotkaniem.
Przy rezerwacji szybkich w krótkich terminach skontaktuj się z nami mailem lub Whatsapp albo innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu.Prosimy o podanie KOD-u usługi której dotyczy Państwa zamówienie.
PRZEDPŁATA.
Przy rezerwacji konieczne jest jest dokonanie 40 % przedpłaty PayPal, pozostała część 60% zapłaty wymagana jest przy spotkaniu w hotelu. Wiąże się to z faktem częstego niestawiania się uczestników na umówioną spotkanie, za co nie możemy odpowiadać finansowo. Dlatego zlecenia bez przedpłaty są nierealizowane.
Przedpłata nie jest zwracana w przypadku nie udanego spotkania klienta w umówionym miejscu i umówionym dniu i godzinie lub rezygnacji z wycieczki. W sytuacji oficjalnego anulowania przez nas zlecenia, zwracamy całą przedpłatę.
CENA
Przy dokonywaniu rezerwacji koniecznie wpisz aktualną liczbę uczestników. Cena dotyczy jednej osoby. Minimalne zlecenie 2 osoby w grupie. Zniżka grupowa udzielana jest przy 3 i więcej dorosłych osobach w grupie. Dzieci poniżej 13 lat są traktowane ulgowo, jednak zmuszeni jesteśmy dodać koszty transportu oraz ewentualnych biletów wstępu
Wszystkie dodatkowe usługi z oddzielnym kodem usługi są płatne oddzielnie. Z każdą usługą wystawiamy KUPONY rabatowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie regulamin znajdującej się w Menu.

Day 1 :

<p>Odkryj Kampot podczas półdniowej wycieczki tuk-tukiem lub motocyklem – wybór należy do Ciebie!</p><p></p><p></p><p> Zobacz wspaniałe pola ryżowe Kampot, kultowe farmy soli i pieprzu, naturalne jaskinie, Sekretne Jezioro i góry. Jeśli brakuje Ci czasu, ta podróż Cię zapewni!</p><p></p><p></p><p>08: 00 Spotkaj się w biurze Butterfly Tours w Kampot</p><p></p><p></p><p>09: 00 Odwiedź farmę soli Dowiedz się o znaczeniu przemysłu solnego w Kambodży dla lokalnej społeczności Kampot. Zobacz procesy zachodzące w tej branży i spróbuj podkraść smak, jeśli masz szczęście! </p><p></p><p></p><p></p><p>09: 30 Zatrzymaj się w Rice Fields.</p><p>Hodowla niełuskanego jest główną działalnością rolniczą w Kampot, a wielu lokalnych rolników nadal stosuje tradycyjne metody uprawy i zbioru ryżu. </p><p></p><p></p><p></p><p>10: 00Znajdź sekrety Kampot Pepper Odwiedzimy lokalną farmę pieprzu, aby dowiedzieć się wszystkiego o różnych odmianach pieprzu i jego plantacje. To także świetny przystanek na okazje do robienia zdjęć! </p><p></p><p></p><p>10: 30 Podróż do Tajnego Jeziora Odsuwając się od działalności gospodarczej Kampota, zabierzemy Cię do „Tajnego Jeziora”, pierwotnie zapory irygacyjnej zbudowanej w czasach reżimu Czerwonych Khmerów. Jest to spokojne i piękne miejsce na relaks i pływanie </p><p></p><p></p><p>11:00. Odwiedź Historyczną Jaskinię Świątynną Dowiedz się więcej o tej historycznej świątyni od swojego przewodnika i zrób dużo zdjęć!</p><p></p><p></p><p>11:30 Wróć do naszego miejsca spotkania </p>

WLICZONE W CENĘ

  • Transport
  • Przewodnik
From $ 33
/ LICZBA DOROSŁYCH OSÓB W GRUPIE
From $ 25
/ LICZBA DZIECI DO 13 LAT

About This Site

This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits. This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.

Follow Us