Siem Reap Nocne zwiedzanie misata

Please enter banners and links.

Please enter banners and links.

KOD: SNP-08

Kliknij powyżej

Zapoznaj się z Trasą i Opisem  wycieczki. Co zawarte jest w cenie? Z zasadami  zleceń oraz szczegółami przyjmowania Państwa rezerwacji. Wszystkie  istotne informacje znajdują się  w zakładkach powyżej. Osoby składające zamówienia z rozsądnym  wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo

Proces zakupu usługi

Wybierz dzień  w  zakładce  kalendarza obok  i kliknij. Następnie wpisz ilość osób w grupie (minimum 2 osoby) Cena zależy od liczby osób w grupie. Po otrzymaniu kalkulacji  kliknij funkcje „Book now”. Ostatnia strona zawiera formularz do płatności PayPal. Gdybyś miał wątpliwości na temat płatności to więcej informacji znajdziesz powyżej w zakładce Regulamin Zleceń

Skontaktuj się z nami

Przed zamówieniem możesz wysłać wiadomość emailem lub Whatsapp albo każdym innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu. Informacje jak skontaktować się z nami znajdziesz na stronie główniej w zakładce skontaktuj się z nami lub w stopce strony.

Please enter banners and links.

REZERWACJA
Osoby dokonujące rezewacji z parotygodniowym wyprzedzeniem mają nasze pierwszeństwo i gwarantowany komfort spotkania. Rozpatrujemy również rezerwacje w bardzo krótkich terminach 78-24 godzin przed spotkaniem.
Przy rezerwacji szybkich w krótkich terminach skontaktuj się z nami mailem lub Whatsapp albo innym komunikatorem podanym przez nas do kontaktu.Prosimy o podanie KOD-u usługi której dotyczy Państwa zamówienie.
PRZEDPŁATA.
Przy rezerwacji konieczne jest jest dokonanie 40 % przedpłaty PayPal, pozostała część 60% zapłaty wymagana jest przy spotkaniu w hotelu. Wiąże się to z faktem częstego niestawiania się uczestników na umówioną spotkanie, za co nie możemy odpowiadać finansowo. Dlatego zlecenia bez przedpłaty są nierealizowane.
Przedpłata nie jest zwracana w przypadku nie udanego spotkania klienta w umówionym miejscu i umówionym dniu i godzinie lub rezygnacji z wycieczki. W sytuacji oficjalnego anulowania przez nas zlecenia, zwracamy całą przedpłatę.
CENA
Przy dokonywaniu rezerwacji koniecznie wpisz aktualną liczbę uczestników. Cena dotyczy jednej osoby. Minimalne zlecenie 2 osoby w grupie. Zniżka grupowa udzielana jest przy 3 i więcej dorosłych osobach w grupie. Dzieci poniżej 13 lat są traktowane ulgowo, jednak zmuszeni jesteśmy dodać koszty transportu oraz ewentualnych biletów wstępu
Wszystkie dodatkowe usługi z oddzielnym kodem usługi są płatne oddzielnie. Z każdą usługą wystawiamy KUPONY rabatowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie regulamin znajdującej się w Menu.

<p>Wycieczka trwa oklo 4-5 godzin w zależności od tępa i zainteresowania.</p><p></p><p></p><p>Podczas dnia kiedy zdecydowana część turystów zwiedza słynne Angkor Wat, Siem Reap miasto wygląda na ospale i nudne. </p><p></p><p></p><p>Wieczorem jednak rodzi się do zżycia i otwiera na pare godzin restauracje, puby, sklepiki, masaże i targi nocne.</p><p></p><p></p><p>Zwiedzanie możemy zacząć od jednego z lokalnych targów która atrakcja będą wyroby jubilerskie oraz wyroby ręczne przedstawiające elementy Angkor Wat. </p><p></p><p></p><p>Pub Street, oficjalnie zatytułowany „Street 8”, jest centrum akcji, gdy zapada noc w Siem Reap. </p><p>Ulica, zaczynająca się w restauracji Red Piano i kończąca się w restauracji </p><p></p><p>Banana Leaf, to 100-metrowy odcinek drogi z klubami, barami, restauracjami i sprzedawcami oświetlonymi neonami.</p><p>Kasyno gry. Kasyna w Kambodży służą tylko wyłącznie turystom. </p><p></p><p></p><p>Lokalni mieszkańcy mają zakaz wchodzenia tam. Kasyna oczywiście służą hazardowi ale mają również w ofercie bar i restauracje.</p>

WLICZONE W CENĘ

  • Transport.
  • Opiekun- Kierowca.

NIE WLICZONE W CENĘ

  • Posiłki.
  • Napoje.
  • Wydatki personalne.
From $ 48
/ LICZBA DOROSŁYCH OSÓB W GRUPIE
From $ 38
/ LICZBA DZIECI DO 13 LAT
From $ 45
/ PRZEWODNIK Z LICENCJĄ -WSTAW 1 LUB JEGO BRAK ZOSTAW 0

About This Site

This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits. This may be a good place to introduce yourself and your site or include some credits.

Follow Us